“2. Okul Öncesi Eğitim Zirvesi”, 6 Mayıs 2017 Cumartesi günü, Cemal Reşit Rey Konser Salonunda yapılacak.

Geçen yıl çok değerli isimlerle ilki düzenlenen zirve, bu yıl yine alanında uzman ve usta isimlerle, öğretmen ve öğretmen adaylarının kendilerini geliştirmelerine yönelik önemli paylaşımların yapılacağı bir buluşmaya sahne olacak.

“Geleceğe Hazır Çocuklar” teması ve bin eğitimcinin katılımıyla 6 Mayıs’da tekrar bir araya geleceğiz ve başrollerini dünyanın bütün çocuklarının paylaştığı uzun metrajlı bir senaryo yazacağız.

ETKİNLİK AMACI :

Etkinliğin amacı, geleceğimiz olan çocuklarımızı emanet ettiğimiz okul öncesi öğretmenleriyle, bu alanda ulusal ve uluslararası üne sahip ustaları bir araya getirerek eğitimin ilk basamağı olan okul öncesine ilişkin bir farkındalık oluşturmaktır.

ETKİNLİK HEDEF KİTLESİ :

Etkinlik, okul öncesi öğrencilerin doğru ve bilimsel yetiştirilmesini hedeflediği için tercihen okul öncesi öğretmenleri ve sınıf öğretmenlerine yöneliktir.

Not : II. Okul Öncesi Eğitim Zirvesi katılımcılarına İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü imzalı ve MEB onaylı “Seminer Sertifikası” verilecektir.

ETKİNLİK KONAKLAMA BİLGİLERİ :

Okul Öncesi Zirvesi’ne İstanbul dışından katılacaklar Taksim civarındaki otellerden konaklama hizmeti alabilir. İstanbul içinde ve CEMAL REŞİT REY Konser Salonu’na yakın lokasyonlardaki otellerden rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Not : II. Okul Öncesi Eğitim Zirvesi’ne kayıt yaptırıp katılan herkese gün boyu içecek ve yiyecek ikramları ücretsiz olarak yapılacaktır.

ETKİNLİK ULAŞIM BİLGİLERİ :

II. Okul Öncesi Eğitim Zirvesi, 6 Mayıs Cumartesi 09.00-19.00 saatleri arasında düzenlenecektir. Salonda yer sıkıntısı yaşamamak için 08.00-08.45 arasında salona giriş sağlayabilirsiniz. Taksim’e giden bütün otobüs ve minibüsler ile CRR’ye ulaşılabilirsiniz. Ayrıca İstanbul Metrosu Şişhane- Hacıosman (M2) hattında yer alan Osmanbey İstasyonu’na 5 dakika yürüme mesafesindedir. Havaalanlarından ise Taksim’e giden Havaş otobüslerini kullanabilirsiniz.

ETKİNLİK BAŞVURU BİLGİLERİ :

“2. Okul Öncesi Eğitim Zirvesi”, isimli etkinlik, etkinlik başvurularını online başvuru sistemi üzerinden almaktadır.