” 1. Her Yer Matematik Projesi “ isimli etkinlik, 2019 yılında başvurulan TÜBİTAK 4004 programı tarafından desteklenmiş olup Pamukkale Üniversitesi Prof. Dr. Asuman Duatepe Paksu yürütücülüğünde 10 Ağustos – 15 Ağustos 2020 tarihleri arasında Denizli’de gerçekleştirilecektir.

ETKİNLİK AMACI : 

Projenin amacı, katılımcı öğrencilerin okul dışı ortamlardaki matematiği fark etmelerini sağlayarak, matematik öğrenmeye yönelik meraklarını uyandırmak, araştırma, sorgulama ve öğrenme isteklerini tetiklemektir.

ETKİNLİK HEDEF KİTLESİ : 

” 1. Her Yer Matematik Projesi “ isimli etkinliğe Denizli’de ikamet etmekte olan ve 7. sınıfta olan öğrenciler başvuru yapabilmektedir.

NOT : Katılımcıların iaşe giderleri TÜBİTAK tarafından karşılanacaktır.

ETKİNLİK KONAKLAMA BİLGİLERİ : 

” 1. Her Yer Matematik Projesi “ isimli etkinlik, Denizli ilinde ikamet eden öğrenciler katılacağından konaklamalı bir etkinlik değildir.

ETKİNLİK ULAŞIM BİLGİLERİ : 

” 1. Her Yer Matematik Projesi “ isimli etkinlik, etkinlik programına göre Pamukkale Üniversitesinde gerçekleştirilecektir.

ETKİNLİK ÖNEMLİ TARİHLERİ : 

Başvuru Başlama Tarihi : Açıklanmamıştır

Başvuru Bitiş Tarihi : Açıklanmamıştır

Etkinlik Başlama Tarihi : 10 Ağustos 2020

Etkinlik Bitiş Tarihi : 15 Ağustos 2020

NOT : Koronavirüs hastalığının neden olduğu küresel pandemi sebebiyle etkinlik tarihlerinde değişiklik olabilmektedir. Süreç ile ilgili bilgilendirmeler ve güncellemeler için lütfen etkinlik sayfasını takip ediniz.

ETKİNLİK BAŞVURU BİLGİLERİ : 

” 1. Her Yer Matematik Projesi “ isimli etkinlik, etkinlik başvurularını online başvuru sistemi üzerinden almaktadır.

Başvuru yapmak için lütfen tıklayınız