” 1. Teknoloji Destekli Yaratıcı Drama Yöntemi İle Sanat Eğitimi “ isimli etkinlik, 2019 Yılı TÜBİTAK 4005 programı tarafından desteklenmiş olup Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Doç Dr. Ayşegül Oğuz Namdar yürütücülüğünde 29 Haziran – 6 Temmuz 2020 ve 31 Ağustos – 7 Eylül 2020 tarihleri arasında olmak üzere iki farklı dönemde Rize’de gerçekleştirilecektir.

ETKİNLİK AMACI : 

Bu projenin amacı teknoloji destekli yaratıcı drama yöntemi ile sınıf öğretmenlerinin sanat alanı derslerinde daha etkili olmalarını sağlamaktır.

ETKİNLİK HEDEF KİTLESİ : 

Projenin hedef kitlesi Türkiye sınırları içerisinde aktif olarak çalışan bütün sınıf öğretmenleridir. Başvurular değerlendirilirken katılımcıların farklı illerden olmasına, farklı çalışma sürelerinin olmasına ve eşit cinsiyet dağılımı olmasına dikkat edilecektir.

Not : Katılımcıların konaklama ve iaşe giderleri TÜBİTAK tarafından karşılanacaktır.

ETKİNLİK KONAKLAMA BİLGİLERİ :

” 1. Teknoloji Destekli Yaratıcı Drama Yöntemi İle Sanat Eğitimi “ isimli etkinlik için konaklama bilgileri açıklanmamıştır.

ETKİNLİK ULAŞIM BİLGİLERİ : 

” 1. Teknoloji Destekli Yaratıcı Drama Yöntemi İle Sanat Eğitimi “ isimli etkinlik, Rize Çayeli Hizmetiçi Eğitim Enstitüsünde gerçekleştirilecektir.

ETKİNLİK ÖNEMLİ TARİHLERİ :

Başvuru Başlama Tarihi : 1 Mayıs 2020

Başvuru Bitiş Tarihi : Açıklanmamıştır.

1. Etkinlik Dönemi Başlama Tarihi : 29 Haziran 2020

1. Etkinlik Dönemi Bitiş Tarihi : 6 Temmuz 2020

2. Etkinlik Dönemi Başlama Tarihi : 31 Ağustos 2020

2. Etkinlik Dönemi Bitiş Tarihi : 7 Eylül 2020

NOT : Koronavirüs hastalığının neden olduğu küresel pandemi sebebiyle etkinlik tarihlerinde değişiklik olabilmektedir. Süreç ile ilgili bilgilendirmeler ve güncellemeler için lütfen etkinlik sayfasını takip ediniz.

ETKİNLİK BAŞVURU BİLGİLERİ : 

” 1. Teknoloji Destekli Yaratıcı Drama Yöntemi İle Sanat Eğitimi “ isimli etkinlik, etkinlik başvurularını online başvuru sistemi üzerinden almaktadır.

BAŞVURU YAPMAK İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ