3. ODTÜ Sinirbilim Günleri, 6 – 7 Mayıs 2017 tarihinde ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezinde gerçekleşecektir.

3. ODTÜ Sinirbilim Günleri, ODTÜ BİYOGEN ve ODTÜ Psikoloji toplulukları tarafından ortaklaşa düzenlenmektedir. Alanında uzman konuşmacılarla birlikte sinirbilimin disiplinlerarası doğasının sergileneceği etkinliğimize katılım 850 kişiyle sınırlıdır.

Her katılımcıya “Katılım Belgesi”, ayrıca posterli sunum yapan katılımcılarımıza, “Posterli Sunum Belgesi”; sözlü sunum yapan katılımcılarımıza ise “Sözlü Sunum Belgesi” verilecektir.

Yabancı hocaların konuşması İngilizce dilinde, yerli hocaların konuşması Türkçe dilinde olacaktır.

Etkinlik Katılım Koşulları : 

  • ODTÜ Sinirbilim Günleri’ne dinleyici olarak katılmak için hiçbir şart aranmamaktadır; etkinliğimiz herkese açıktır.
  • Her oturuma (konuşma ya da panel) sadece yaka kartına – yaka kartları 1. gün kayıt bölümünde dağıtılacaktır – sahip katılımcılarımız alınabilecektir. Bu sebeple yaka kartınızı etkinlik sonuna kadar korumanız gerekmektedir.

  • Kayıtlar, önkayıt alınarak yapılacaktır. Katılım formundan bize göndereceğiniz bilgiler tarafımızdan kaydedilecek ve ön kaydınızın gerçekleştirildiğine dair onay maili 24(yirmi dört) saat içerisinde tarafınıza gönderilecektir. Onay maili alındıktan sonra 5 (beş) iş günü içerisinde aşağıda belirtilen hesap numarasına katılımcı türüne göre etkinlik ücretinin yatırılması beklenmektedir. Bu süre geçtikten sonra ücretin yatırılmaması durumunda, bilgileriniz sistemimizden silinecektir. Bu durumda tekrar kayıt formu doldurarak, kayıt işlemini yinelemeniz, ya da İletişim sayfasından bizimle iletişime geçmeniz beklenmektedir.

  • Öğrenci indiriminden yararlanmak isteyen katılımcılarımız, gerektiğinde öğrenci kartlarını göstermek zorundadırlar; aksi takdirde “Diğer” katılımcı olarak etkinliğe katılabileceklerdir.

  • Katılımını “Sözlü/Posterli Sunum” olarak seçen katılımcılarımız gönderdikleri sunum kabul aldığı takdirde katılım ücreti ödemeyeceklerdir. Her “Sözlü/Posterli Sunum” seçeneği ile katılan katılımcılarımıza kontenjan ayrılmakta ve sunumları kabul edilmeyen katılımcılarımız katılım ücretini ödeyerek etkinliğimize katılabileceklerdir.

Etkinlik Katılım Ücreti :

3. ODTÜ Sinirbilim Günleri’ne katılım ücreti öğrenciler için 30TL, “diğer” kategorisindeki katılımcılarımız için ise 40TL’dir.

Ödemeler sayfanın alt tarafında bulabileceğiniz “Atilla Sabit Çelikgil” adına olan banka hesabı üzerinden yapılacaktır.

Para aktarma masrafları sizlere aittir. Ödemelerinizi banka şubelerinden, bankamatiklerden ve internet bankacılığı üzerinden yapabilirsiniz. Masraf tutarlarını öğrenmek için banka şubelerine ve bankaların internet sitesindeki ‘ürün ve hizmet ücretleri’ bölümüne danışabilirsiniz. Açıklama kısmına ad ve soyadınızı yazabildiğiniz sürece dilediğiniz banka üzerinden ücretinizi yatırabilirsiniz.

Yakın zamanda, şehir dışından gelecek katılımcılarımız için çeşitli konaklama seçenekleri açılacaktır. Önerdiğimiz otellerde konaklayan katılımcılarımız için Cumartesi akşamı ve Pazar sabahı ring sağlanacak ve ODTÜ – otel arası ulaşımları ücretsiz sağlanacaktır.

Katılımın 6 Nisan 2017 tarihinden sonra iptal edilmesi durumunda katılım ücreti iade edilmeyecektir.

Etkinlik Adresi : 

Hesap Bilgileri:

Banka Adı: Enpara (Finansbank)

Ad Soyad: Atilla Sabit Çelikgil

IBAN: TR81 0011 1000 0000 0057 4505 01

Hesap no: 57450501

Şube kodu: 03663

Başvuru yapmak için lütfen tıklayınız