” 11. İstanbul Teknik Üniversitesi Gobi Zirvesi “ isimli etkinlik, İTÜ Yatırım Kulübü yürütücülüğünde 3 – 6 Mart 2019 tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleştirilecektir.

İTÜ Yatırım Kulübü tarafından düzenlenen İTÜ’nün ilk uluslarası öğrenci zirvesi olan GOBI zirvesinde geçen senelerde konuşmacı olarak yer alan ve bu sene de konuşmacı olarak yer alması beklenen kişiler;

  • İlber Ortaylı – Akademisyen
  • Erol Bilecik – TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı
  • Murat Özyeğin – FİBA Holding Yönetim Kurulu Üyesi
  • Vahap Küçük – LC WAIKIKI Yönetim Kurulu Başkanı
  • Hilal Suerdem – KİĞILI CEO
  • Felix Alleman – Nestle Türkiye CEO
  • Bülent Hiçsönmez – Google Türkiye Genel Müdürü
  • Sinan Güler – Basketbol Oyuncusu
  • Bülent Gürcan – TEKNOSA CEO
  • Mehmet Dinçerler – GLORİA JEAN’S Türkiye CEO

ETKİNLİK AMACI :

Etkinlik 2009 yılında Avrupa’nın en büyük öğrenci zirvesi ödülüne layık görülmüştür. Açılış gecesi ile başlayıp, devamında 3 gün boyunca alanında uzman iş insanlarının düzenlediği paneller ile süren etkinlikte öğrencilerin dünya pazarında yer etmiş firmaların yöneticileriyle bir araya gelerek, onların tecrübelerinden yararlanması amaçlanmaktadır.

ETKİNLİK HEDEF KİTLESİ :

İTÜ Yatırım Kulübü tarafından düzenlenen İTÜ’nün ilk uluslarası öğrenci zirvesi olan GOBI dünyanın dört bir yanından 100’e yakın yabancı öğrencinin ve şehir dışındaki öğrencilerin de katılımıyla gerçekleşen GOBI, dünya çapında tanınmış C-Level konuşmacıların panelleri ve sıradışı söyleşileri ile klasik zirve anlayışının dışına çıkıyor.

” 11. İstanbul Teknik Üniversitesi Gobi Zirvesi “ isimli etkinliğe işletmelerde ve yatırımda küresel fırsatlara ilgi duyan tüm öğrenciler katılım gösterebilir.

ETKİNLİK KONAKLAMA BİLGİLERİ :

” 11. İstanbul Teknik Üniversitesi Gobi Zirvesi “ isimli etkinlik, katılımcıların konaklama giderlerini karşılamamakta olup katılımcılar kendi konaklama ihtiyaçlarını kendileri karşılayacaktır.

ETKİNLİK ULAŞIM BİLGİLERİ :

” 11. İstanbul Teknik Üniversitesi Gobi Zirvesi “ isimli etkinlik, etkinlik programına göre İstanbul’da yer alan İTÜ Maçka Kampüsü Mustafa Kemal Amfisinde gerçekleştirilecektir.

ETKİNLİK ÖNEMLİ TARİHLERİ : 

Başvuru Başlama Tarihi : 25 Kasım 2018

Başvuru Bitiş Tarihi : 2 Mart 2019

Etkinlik Başlama Tarihi : 3 Mart 2019

Etkinlik Bitiş Tarihi : 6 Mart 2019

ETKİNLİK BAŞVURU BİLGİLERİ : 

” 11. İstanbul Teknik Üniversitesi Gobi Zirvesi “ isimli etkinlik, etkinlik başvurularını online olarak almaktadır.

NOT : Etkinliğe katılım tamamen ücretsizdir.

Başvuru yapmak için lütfen tıklayınız