TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarları Destekleme programı, genel olarak öğrencilere hitap eden organizasyonlardan oluşmakta olup  2019 yılı itibariyle başvurulan ve 2020 yılında gerçekleşecek olan toplam 6511 proje TÜBİTAK tarafından desteklenmiştir.

Desteklenen ve kabul edilen TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarları projeleri aşağıda verilmiştir.

TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarları Sözleşmelerinin E-İmza Kullanılarak İmzalanması İşlemleri

Sözleşmelerin E-İmza Kullanılarak İmzalanması, TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarları programına göre 27 Temmuz – 24 Ağustos 2020 tarihi saat 17.30 arasında yapılabilir. Belirtilen tarih aralığında imzaları tamamlanmayan sözleşmeler, geçerli sayılmaz ve projeler desteklenmeyecektir.

 E-imza sahibi olmayan başvuru sahipleri, E-imza Başvuru Rehberi isimli bilgi bankamızı inceleyip E-imza başvurusunun nasıl yapılabileceğini öğrenebilirler.

TÜBİTAK 4006 e-imza süreci hakkında detaylı bilgi edinmek ve e-imza ile sözleşme imzalamayı adım adım öğrenmek için TÜBİTAK 4006 Sözleşmelerini E-İmza Kullanarak İmzalamak isimli bilgi bankamızı inceleyebilirler.

Dilerseniz daha önceki yıllarda desteklenen ve kabul edilen TÜBİTAK 4006 projelerini incelemek isterseniz TÜBİTAK 4006 örnek projeleri isimli etkinlik kategorimizi inceleyebilirsiniz.

İsterseniz proje yürütücülerinin TÜBİTAK 4006 proje başvurusu öncesinde ve sonrasında karşılaşabileceğini herhangi bir sorunda ihtiyaç duyacağı, problemine çözüm olacak bütün soruların ve cevapların sunulduğu bölüm olan ve her yıl güncellenen TÜBİTAK 4006 Sıkça Sorulan Sorular bilgi bankasını okuyabilirsiniz.

TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarları Programı hakkında yeterli bilginizin olmadığını düşünüyorsanız bu konuda yazılmış en güncel detaylı bilgi bankamızı inceleyebilirsiniz.